Burun Estetiği

burun estetiği

Burun Estetiği Ameliyatı(Rinoplasti)

Burun estetiği ameliyatı (rinoplasti), burnun genel görünümünün iyileştirilmesi veya burun septumundaki deviasyon benzeri bazı tıbbi sorunların düzeltilmesi için yapılan cerrahi bir uygulamadır.
Burun estetiği, burun özelliklerinin iyileştirilmesi veya burun septumundaki deviasyon benzeri bazı tıbbi sorunların düzeltilmesi için yapılan cerrahi bir uygulamadır.

Her yıl bir milyondan fazla kişi burun görünümünü düzeltmek için yüz ve plastik cerrahına başvurarak burun estetiği ameliyatı yaptırmaktadır.

Burun estetiği, burnun mevcut görümünü ve fonksiyonlarını iyileştirmek amacıyla burnun kemik ve kıkırdağını yeniden şekillendirerek yapılan güvenli ve komplikasyonları olmayan bir uygulamadır. Burun estetiğinin hedefi yüzün diğer özellikleriyle uyumunu sağlayarak burnun estetik olarak düzeltilmesidir.

Burun yüzle uyumlu olmalıdır. Eğer burnunuzun uç kısmı aşırı derecede sarkıksa, burnunuzda göze hoş gözükmeyen bir kemer varsa veya burnunuzun fazla kalın veya ince olmasından ötürü burnunuz yüzünüzün geri kalanıyla orantısız görünüyorsa burun estetiği bu sorunların aşılması için mükemmel bir çözümdür. Burun estetiği, görünümünüzü değiştirerek özgüveninizi arttırabilir ve sağlığınıza olumlu yönde katkıda bulunabilir.

Burnun görünümünü iyileştiren bu uygulama genel olarak yüzünüzün görünümünü de iyileştirebilir.

Burun estetiğinde yapılan kesilerin büyük bir bölümü gözle görülmesi mümkün olmayan burun içi alanlarda yapılmaktadır. Bazı uygulamalarda cerrahi kesi burun deliklerini ayıran cilt alanında yapılabilmektedir. Bu süreçler içerisinde belirli miktarda kemik ve kıkırdak çıkarılır veya yeniden şekillendirilmiş bir burun oluşturmak üzere düzenlenir. Ameliyat sırasında burun içerisine yerleştirilen tampon sonraki sabah çıkarılır. Burun ateli de 7 gün sonra çıkarılır.

Detaylı Bilgi için : https://www.resataktas.com/hizmetler/burun-estetigi-ameliyati/

Merak Ettiğiniz Konu Hakkında Bilgi Almak için Lütfen 0530 146 95 45-0216 354 55 57 nolu Telefonlardan Bize Ulaşınız…

pendik lazer epilasyon burun estetigi burun estetigi pendik lazer epilasyon