Blog Page Title

Burun Estetiğinde Yeni Trend

burun-estetigi

NEDEN BURUN ESTETİĞİ

Vücudumuzda en dikkat çekici alanı yüzümüz ve en çarpıcı organımız da burnumuz dur. Burun yüzün tam orta bölümünde bulunur ve yüzde en çok dikkat çeken işlevsel ve estetik açıdan önemli bir organdır. Yapısal olarak yüz hatları ile orantısız görünümlü bir burun, kişinin iç dünyasını mutsuz kılar ve güven eksikliği yaratabilir. Burunlarıyla ilgili iç dünyalarındaki olumsuz düşüncelerden dolayı aile, iş yada sosyal ilişkilerinde sorun yaşayan kişiler ameliyattan sonra sosyal ilişkileri, başarıları ve kendilerine güvenleri artabiliyor.

BURNUM İSTEDİĞİM ŞEKİLDE OLACAK MI ?

Burun estetiği operasyonlarının bir ameliyat olduğu unutulmamalıdır. Tecrübeli doktorlar, hastanın estetik kaygıları öncesinde hastanın sağlık durumunu ilk planda tutarlar ve doğal görünümü sağlamayı tercih ederler. Hastanın doğal olmayacak veya kendi sağlık yapısıyla bağdaşmayacak taleplerinde cerrahlar doğruyu bulması ve ileride pişman olabileceği seçimleri yapmaması için hastayı yönlendirirler.

AMELİYAT NASIL YAPILIR ?

Burun ameliyatı plastik cerrahlar tarafından, genel anestezi altında, hastane ortamında yapılmaktadır. Açık ya da kapalı ameliyat tekniği kullanılarak yapılmaktadır. Kapalı teknikte tüm kesiler burun içinden yapılır. Açık teknikte ise burun içi kesilerine ilaveten burun ucu tabanında küçük bir kesi de dahil edilir. Hangi tekniğin uygulanacağı hastanın durumu ve cerrahın tercihi ile ilişkilidir. Operasyon sırasında nefes problemi ve estetik kaygılara son verme amacı esastır.

İstanbul ‘da 2018 yılı için Burun estetiği fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

pendik lazer epilasyon burun estetigi burun estetigi pendik lazer epilasyon